Ілля Кенігштейн і Роман Хміль повідомили про офіційне відкриття Creative Quarter у Києві

Радник міського голови Львова та, як інколи його називають, “батько українського 3G” Ілля Кенігштейн повідомив у власному фейсбуці, що “Ми побудували і запускаємо гігантський креативний офісний простір з робочими зонами, офісами, переговорними кімнатами, кухнями, великим лаунжем для проведення заходів, а також безкоштовною кавою, чаєм, лимонадом, снеками та відмінним вином – в самому центрі Києва (БЦ Гулівер), який з цього моменту відкрито цілодобово”.

Роман Хміль закінчив факультет кібернетики КНУ ім. Т.Шевченка. Після того поїхав працювати програмістом до США. З 2012 по 2014 працював головним операційним директором (СОО) компанії Ciklum Group. Венчурний партнер фонду VostokVentures, член ради директорів ігрового стартапу VostokGames. З 2014 року — Голова правління спілки «Моя Дорога», член експертної ради фонду BrainBasket, член наглядової ради Bionoc University, віце-президент асоціації UAID. У квітні 2016 року залишив державну службу та повернувся в ІТ, заснувавши на пару з Іллєю Кенігштейном компанію Creative Quarter Inc.

Ілля Кенігштейн працював в Ізраїлі над порталом Zahav.ru, після чого повернувся в Україну на посаду віце-президента холдінгу Обоз.ua. Ілля створив венчурний фонд Hybrid Capital, є лобістом розвитку мобільного зв’язку та лідером  PayPal for Ukraine Initiative. Позаштатний радник мера Львова Садового з інновацій та інвестицій.

Вартість оренди робочого приміщення у Creative Quarter стартує з 100$ на місяць.