У Києві дізналися про Livelihood Development Programme

Захід, присвячений проблемам працевлаштування вразливих членів єврейської громади, відбувся 16 лютого у Києві. Його організував Центр професійного розвитку Києва за активної підтримки Київської міської єврейської громади і Молодіжного центру “Шиурей Тора Любавич” (STL).

Більше 30 представників єврейських організацій дізналися про програму сприяння у працевлаштуванні –  Livelihood Development Programme, яку реалізує міжнародна благодійна організація World Jewish Relief. На презентацію з Лондона прилетіла Директор міжнародних програм WJR ​​Белінда Водсворс.

У Києві Livelihood Development Programme реалізується в партнерстві благодійного фонду “Омріяна Країна” і благодійної організації “Фонд Східна Європа” на базі Центру професійного розвитку.

У Центрі, в рамках програми LDP, найбільш вразливі члени єврейської громади Києва можуть пройти безкоштовні тренінги з працевлаштування, отримати консультації психолога, рекрутера, кар’єрного консультанта, пройти сесії коучингу і профорієнтацію, а також отримати допомогу в зміні професії і перекваліфікації.

Під час презентації були озвучені масштабні плани співпраці Центру професійного розвитку з єврейським сайтом www.jewspace.org. Також незабаром євреї зможуть звернутися за допомогою в Центр, зателефонувавши з мобільного телефону за коротким безкоштовним номером “910”.