У Києві відбудеться “Джаз для дорослих з Олексієм Коганом”

Related Post

Джаз вважають музикою “не для всіх”, але познайомитись з нею повинен кожен. Щоб життя стало кращим, щоб душа стала чистішою, щоб весна розквітала яскравіше.

20 квітня український джазмен і радіоведучий Олексій Коган знову збирає друзів у рамках концертів «Джаз для дорослих».

Хочете розширити межі свого світу і наповнитися новими прекрасними почуттями? Вам до Caribbean Club. Саме тут народжується любов до джазу.

Це дійсно цікаво: на кожному концерті «Джаз для дорослих» в просторому Caribbean Club завжди людно. Квитки розкуповуються, тільки-но з’являютьсяу продажу. Тому поспішайте не проґавити свій шанс завести серйозні стосунки із джазом.

Джаз для дорослих з Олексієм Коганом – це не тільки музика від кращих джазових музикантів України і затишна атмосфера клубу, але і своєрідний інтерактив Олексія з залом. Ведучий пояснює і доповнює складні мотиви особистими розповідями про взаємовідносини із джазом. Все відбувається настільки душевно, що ви обов’язково зрозумієте цю музику і збудуєте з нею гармонійні дорослі відносини.

Отже, Caribbean Club, 20 квітня, 20.00: історії від Олексія Когана, неповторне музичне виконання від Jazz in Kiev Band (Лаура Марті, Володимир Камінський, Валерій Волков, Артем Менделенко і Володимир Ліхошва) і, звичайно ж, хореографічні постановки від балету NC- 17. Ось так втілюється джаз по-дорослому – у всеосяжному потоці слова, звуку і руху.