У Києві відбудеться зустріч “Прорив та розвиток в умовах війни: що зробив Ізраїль?”

21 березня 2017 року о 19-30 в MediaHub на вул. Суворова у Києві відбудеться зустріч на тему “Прорив та розвиток в умовах війни: що зробив Ізраїль?”

14 травня 1948 року було проголошено незалежність держави Ізраїль, а вже наступного дня почалась перша арабо-ізраїльська війна. Так, в 1948, 1967, 1973 роках Ізраїль воював проти коаліції арабських країн, яка значно перевершувала за чисельністю населення і мала непогані військові можливості. Однак завжди Ізраіль виходив переможцем. Зараз Ізраїль по праву вважається однією з найрозвиненіших країн у південно-західній Азії з точки зору економічного та індустріального розвитку.

Наприкінці 1970-х – початку 1980-х років Ізраїль був дуже схожий на сьогоднішню Україну: війна, висока інфляція, двозначний дефіцит бюджету, державний борг, що перевищує 200% ВВП, мізерні золотовалютні резерви, загроза дефолту, “кишеньковий” Нацбанк, корупція, роздутий державний апарат, ненадійна підтримка з боку США … Але незважаючи ні на що Ізраїлю вдалося зробити прорив і почати сталий розвиток у всіх сферах життя – в економіці, соціальній сфері, розвитку бізнесу, охороні здоров’я, аграрнії політиці, а також у створенні боєздатної армії.

  • Що ж вплинуло на такий позитивний стрибок?
  • З якими складнощами стикалися ізраїльтяни?
  • Які варіанти економічних та політичних рішень були прийняті і якими були їх результати?
  • Як змогли ужитися разом представники різних громад?

Про це та багато іншого ми поговоримо на нашій зустрічі.

Спікер:
Альберт Фельдман – директор украіно-ізральского Інституту стратегічних досліджень ім. Голди Меїр, у минулому радник колишнього прем’єр-міністра Ізраїлю Арієля Шарона.

Спеціальні гості:
Tzvi Arieli – військовослужбовець Армії оборони Ізраілю, розвідник, учасник бойових дій, колишній консультант Збройних сил України.
Natan Chazin – командир єврейської сотні самооборони Майдану, рабин, радник начальника Генерального штабу Збройних сил України.
Alex Miller – ізраїльський політик, депутат Кнесету двох скликань.

Ведучі:
Misha Feldman – автор та засновник Вільна Академія Змін
Marina Lysak – співзасновниця та директор міжнародного благодійного фонду Кожен Може/Everybody Can

➡🔯// Обов’язкова реєстрація на подію: https://goo.gl/eYKHYJ

КВИТКИ
// Квитки на місці у день події: 200 грн
ЗНИЖКИ
// Квитки онлайн (до 17.00 дня події): 150 грн за посиланням:https://goo.gl/TMCqEV
// Два квитки на місці події: 350 грн
// Пенсіонери на місці події: 50 грн

З усіх питань (у тому числі акредитації журналістів) телефонуйте нам за номером: +38 (097) 494-1859

Like! Share! 🙂

Share to Google Plus
This website needs your donation!
Please, choose the amount of payment
  UAH/month tzedakah
"Нам гумор подовжує життя", - це правило стосується не лише євреїв, але саме євреї так тонко і гостро можуть посміятися ...
Читать
Идиш
Одного разу якийсь єврейський кравець мав нерозсудливість відкрити крамницю в місті, де євреїв не любили, та ще й на головній ...
Читать
Приїжджає до провінційного міста єврей і поселяється в найкращому готелі. Господар особисто вітає нового, добре одягненого постояльця. Він читає анкету, ...
Читать
Идиш
Первая из пяти историй об уме руднянского ребе. Однажды к руднянскому ребе пришел еврей по имени Бенче Шпунт. — Шолом-алейхем, ...
Читать
1. — Помоги мне, Господи! Есть таки нечего, жить не на что, ни рубля в кармане... Голос с неба: — ...
Читать
/ Гумор