Українських студентів кличуть вступати в Єврейський університет в Єрусалимі

Для студентів з України є можливість вступити в один з кращих університетів світу виключно на підставі атестата зрілості, отриманого на батьківщині.

Єврейський університет в Єрусалимі, найкращий в Ізраїлі, знаходиться в першій сотні кращих університетів світу. Він гостинно відкриває свої двері для всіх серйозних студентів. Студенти на 1-ю ступінь бакалавра (В.А) можуть взяти участь в цілому ряді наукових досліджень Єврейського університету.

Учні будуть допущені до навчання МАЙЖЕ по всіх вибраних ними спеціальностями на підставі їх атестата зрілості і не здаючи психометричний тест. Зарахування до університету обумовлено успішним проходженням річної програми «Основа» в Міжнародному інституті ім. Ротберга при Єврейському університеті в Єрусалимі.

Програма включає в себе:
· Сучасний іврит
· Англійська мова
· Інші курси можна вибирати відповідно до основною спеціальністю, планованої учням для вивчення в університеті. Це – математика, фізика, біологія, економіка, статистика, адміністративне управління бізнесом, психологія, міжнародні відносини, археологія та ін.

Частина цих курсів є факультативними і при подальшому навчанні в університеті зачитуються як пройдені. Всі курси даються на легкому івриті і в учнів, які почали вивчати іврит в серпні (на літньому ульпані), зазвичай немає ніяких проблем з розумінням.

Це унікальна в своєму роді програма вперше пропонується студентам, які мають атестат в країнах СНД. Досвідчений російськомовний консультант допоможе вам адаптуватися в новій країні і буде супроводжувати вас протягом усього періоду навчання на програмі. Крім того, В Міжнародному інституті ім. Ротберга працюють інструктори – студенти університету 2-го і 3-го курсів, які організовують Вашу соціальне життя і суспільну діяльність. В період навчання на програмі «Основа» вони організовують для вас екскурсії по всій країні, семінари, лекції та зустрічі на тему актуальних проблем і т.д.

У студентському містечку розташований новітній спортивний комплекс. У кампусі і біля нього розташовані супермаркети, пральня, пошта, банки, безліч їдалень, кафе, кіосків, буфетів і закусочних, а також турагенство.

Навчання відбувається в ЄРУСАЛИМІ, Святому місті, розташованому на древніх пагорбах юдейських гір.
Зацікавилися?
Звертайтеся за телефонами Ізраїльського культурного центру в Києві:
044 277-24-74, 050 386-85-91, 050 440-48-91

Like! Share! 🙂

Share to Google Plus
This website needs your donation!
Please, choose the amount of payment
  UAH/month tzedakah
"Нам гумор подовжує життя", - це правило стосується не лише євреїв, але саме євреї так тонко і гостро можуть посміятися ...
Читать
Идиш
Одного разу якийсь єврейський кравець мав нерозсудливість відкрити крамницю в місті, де євреїв не любили, та ще й на головній ...
Читать
Приїжджає до провінційного міста єврей і поселяється в найкращому готелі. Господар особисто вітає нового, добре одягненого постояльця. Він читає анкету, ...
Читать
Идиш
Первая из пяти историй об уме руднянского ребе. Однажды к руднянскому ребе пришел еврей по имени Бенче Шпунт. — Шолом-алейхем, ...
Читать
1. — Помоги мне, Господи! Есть таки нечего, жить не на что, ни рубля в кармане... Голос с неба: — ...
Читать
/ Гумор