В Києві відбудеться зустріч з Дмитром Чекалкіним

Чекалкин

Related Post

Ізраїльський культурний центр в Києві при Посольстві держави Ізраїль в Україні запрошує на зустріч в рамках Інтелектуального кафе, яка відбудеться 29 березня. Гостем буде шоумен, радіоведучий, фахівець-медійник і колишній дипломат Дмитро Чекалкін.


З 1992 по 1996 рік Дмитро був консулом Посольства України в Ізраїлі. Зокрема, він супроводжував прем’єр-міністра Ізраїлю Іцхака Рабина під час його офіційного візиту в Україну, практично за два тижні до вбивства Рабина на мітингу в Тель-Авіві. Дмитро професійно володіє івритом і арабською, є фахівцем з питань Близького Сходу, до думки якого досі прислухається українська влада.

«Я вважаю, що нам треба вчитися у Ізраїлю в дуже багатьох сферах життя. Країна, яка 75 років живе в умовах постійних конфліктів зі своїми сусідами, не втратила оптимізму. Найбільша мудрість – не втрачати настрій», – сказав Дмитро в одному з інтерв’ю.

Для участі у зустрічі з паном Чекалкіним, зареєструйтеся за телефонами 044-277-24-74, 050-386-85-91, 050-440-48-91 та приходьте.