В одеському інтелектуальному кафе розповідатимуть про Жаботинського

Про Зєева Жаботинського можна слухати нескінченно, особливо з вуст співробітника Одеського літературного музею Олени Яворської. Зустріч в рамках клубу «Жаботинський і Одеса» відбудеться 22 лютого о 18:00.
Ви не тільки дізнаєтеся про те, яке місце в житті Жаботинського займає Одеса, а й отримаєте унікальний шанс надолужити згаяне. Ізраїльський культурний центр в Одесі спеціально для друзів вдруге виставить експозицію «Я – Жаботинський». Вперше виставку презентували 28 вересня під час Днів Жаботинського в Одесі.

Нагадаємо, в кінці вересня в місті пройшли масштабні заходи, присвячені 136-річчю від дня народження геніального письменника, публіциста, журналіста і перекладача. Зєев Жаботинський – гордість Одеси та Ізраїлю, він створив Єврейський легіон і став лідером правого сіонізму.

Вам неодмінно варто використовувати можливість познайомитися з життям і творчістю такої неординарної і талановитої людини, як Зєев Жаботинський.

Для цього потрібно записатися на зустріч в інтелектуальному кафе «IL*18*00» Ізраїльського культурного центру в Одесі за телефонами: 7234411, 7230205.