День Києва: Кличко отримав привітання від Головного рабина
![](https://jewish.org.ua/wp-content/uploads/2020/05/101552398_254675332433428_2298840284080898048_n-563x353.jpg)
Головний рабин Києва привітав мешканців столиці та подякував Кличку за службу містянам до дня Києва, що традиційно відзначають останньої неділі травня. Головний Рабин міста Києва рав Йонатан Бін’ямін Маркович зустрівся з міським головою Віталієм Кличком щоб особисто привітати та подякувати за небувалий розвиток культурного життя столиці та відчуття безпеки для кожного киянина.
![](https://jewish.org.ua/wp-content/uploads/2020/05/100087269_941075076333213_6341419801230966784_n.jpg)
“Пане Голово! Дозвольте мені від імені єврейської громади Києва та киян подякувати Вам за вчасно проведені заходи проти пандемії COVID-19 та за те, як покращилось місто за останні роки! Багато людей раніше скаржилися, що вони бояться ходити містом вночі. Тепер майже всюди є яскраве освітлення, камери спостереження. Навіть не всюди в Європейських містах є стільки світла. І це світло не лише фізичне – завдяки вашій підтримці – дуже багато людей можуть робити добрі справи для Києва та громади, відкриваються школи. З’являються нові парки, де діти з батьками весело проводять час разом. Це все пошиирє світло і духовне!” – сказав Рабин, даруючи грамоту від Єврейської громади міста Києва.
![](https://jewish.org.ua/wp-content/uploads/2020/05/101321004_651063465738937_3951540701694525440_n-822x1024.jpg)
Також, очільник КМДА привітав євреїв столиці із минулим у п’ятницю святом Шавуотом (Днем Дарування Тори і 10 заповідей) і навіть отримав традиційні для свята, кошерну халу та молочні смаколики. Під час зустрічі, Віталій Кличко запевнив, що діяльність громад буде всіляко підтримуватися і надалі.
![](https://jewish.org.ua/wp-content/uploads/2020/05/101299523_2727170374233368_7624538484887257088_n.jpg)
“Ребе, дякую Вам за ваші теплі слова! Дійсно, ми у КМДА завжди раді допомогти, якщо хтось готовий докладати зусиль для розвитку міста! Ми щасливі, що є такі люди, справжні патріоти України та Києва – не має значення чи народилися вони тут, чи переїхали. Нас об’єднує Любов до свого міста!” – зазначив Віталій Кличко. До дня Києва у столичній єврейській громаді також підготували відео, де патріоти Києва та іноземні друзі, що, зокрема, розвивають місто, яке обрали своїм домом – співають пісню на музику Ігоря Шамо – “Як тебе не любити, Києве мій”. Нагадаємо, у 2014 році вона була затверджена як Офіційний гімн Столиці.