День Києва: Кличко отримав привітання від Головного рабина

Головний рабин Києва привітав мешканців столиці та подякував Кличку за службу містянам до дня Києва, що традиційно відзначають останньої неділі травня. Головний Рабин міста Києва рав Йонатан Бін’ямін Маркович зустрівся з міським головою Віталієм Кличком щоб особисто привітати та подякувати за небувалий розвиток культурного життя столиці та відчуття безпеки для кожного киянина.

“Пане Голово! Дозвольте мені від імені єврейської громади Києва та киян подякувати Вам за вчасно проведені заходи проти пандемії COVID-19 та за те, як покращилось місто за останні роки! Багато людей раніше скаржилися, що вони бояться ходити містом вночі. Тепер майже всюди є яскраве освітлення, камери спостереження. Навіть не всюди в Європейських містах є стільки світла. І це світло не лише фізичне – завдяки вашій підтримці – дуже багато людей можуть робити добрі справи для Києва та громади, відкриваються школи. З’являються нові парки, де діти з батьками весело проводять час разом. Це все пошиирє світло і духовне!” – сказав Рабин, даруючи грамоту від Єврейської громади міста Києва.

Також, очільник КМДА привітав євреїв столиці із минулим у п’ятницю святом Шавуотом (Днем Дарування Тори і 10 заповідей) і навіть отримав традиційні для свята, кошерну халу та молочні смаколики. Під час зустрічі, Віталій Кличко запевнив, що діяльність громад буде всіляко підтримуватися і надалі.

“Ребе, дякую Вам за ваші теплі слова! Дійсно, ми у КМДА завжди раді допомогти, якщо хтось готовий докладати зусиль для розвитку міста! Ми щасливі, що є такі люди, справжні патріоти України та Києва – не має значення чи народилися вони тут, чи переїхали. Нас об’єднує Любов до свого міста!” – зазначив Віталій Кличко. До дня Києва у столичній єврейській громаді також підготували відео, де патріоти Києва та іноземні друзі, що, зокрема, розвивають місто, яке обрали своїм домом – співають пісню на музику Ігоря Шамо – “Як тебе не любити, Києве мій”. Нагадаємо, у 2014 році вона була затверджена як Офіційний гімн Столиці.

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.