Інститут Нацпам’яті провів круглий стіл “Коли музей стає полем битви”

Заступник генерального директора Меморіального центру Голокосту “Бабин Яр” Руслан Кавацюк взяв участь в онлайн-круглому столі “Коли музей стає полем битви”, організованому Українським інститутом національної пам’яті 26 травня.

Учасниками розмови також були голова УІНП Антон Дробович,заступник голови робочої групи з напрацювання концепції Бабиного Яру при Інституті історії НАН України Віталій Нахманович і генеральний директор Національного музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків Катерина Чуєва.

Основним питанням дискусії постало питання участі держави в музейних проєктах. Руслан Кавацюк звернув увагу на чинне запрошення призначити представника держави в Наглядову раду Фонду з правом вето на усі стратегічні рішення. 

Також від імені Фонду Руслан запросив учасників дискусії стати членами Громадської ради, об’єднати зусилля і разом будувати проект із вшанування жертв трагедії Бабиного Яру. 

В ході дискусії щодо концепції майбутнього музею Руслан Кавацюк наголосив, що концепція музею буде презентована наприкінці року і лише коли вона буде готова варто її оцінювати. Також він зазначив, що медіа, на жаль, не завжди звертаються напряму за коментарями до Меморіального центру, тому часто інформація у ЗМІ виходить однобокою, без позиції Фонду. 

Відео-трансляція доступна за посиланням.

COMMENTS

  • <cite class="fn">rom</cite>

    Во первых давайте называть вещи своими именами, институт не памяти а безпамятства. Во вторых битва за мозги оболваниваемых людей.

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.