Молодих вчених запрошують на літню школу з активізації єврейської спадщини

Центр міської історії запрошує зголошуватися на літню школу “Пов’язані (з) історіями: заангажування в міське минуле та активізація єврейської спадщини”.

Дати проведення: 10 липня – 4 серпня 2017 р.
Місце проведення: Центр міської історії. Львів, Україна
Кінцевий термін подачі заявок: 16 квітня 2017 р.

Опис програми

Літня школа має на меті забезпечити широкі можливості для отримання знань про стан найновіших підходів і досліджень з історії євреїв Центральної та Східної Європи, для розвитку дослідницьких і практичних навиків, критичного мислення в аналізі різних наративів минулого та їх використання сьогодні. Школа створює простір для поширення учасницької історичної культури та подолання ієрархізованих моделей практикування історії і спадщини в академічних та публічних середовищах Східної Європи.

Літня школа поєднує різні формати: від лекцій і семінарів, мовних занять до практичної роботи. Програма включає лекції з єврейської історії Східної Європи ХІХ-ХХ століть, початковий курс їдишу та семінари з транснаціональних підходів та міських тематик, культурної та соціальної історії, студій пам’яті та спадщини. Фокусом воркшопу цього року стане музей як формат публічної історії. Такий вибір пов’язаний з сучасним інтенсивним розвитком музейної інфраструктури та концептуалізацією музеїв в Центральній і Східній Європі. Воркшоп надасть учасникам знання й інструменти, необхідні для роботи зі складною міською історією в музейних експозиціях, з різними аудиторіями і áкторами у творенні музеїв. Учасники будуть працювати з концепціями та форматами єврейських музеїв і музеїв історії міста.

Програма також включає поїздки історичними місцями й містечками, зустрічі з експертами, дослідниками, місцевими практиками, а також серію публічних лекцій та дискусій з єврейської історії та багатокультурної спадщини для широкої аудиторії.

Викладачі

Літня школа запрошує лекторів із провідних центрів Єврейських студій, Східноєвропейських досліджень, дослідників публічної історії, створюючи спільне середовище через численні точки перетину та взаємний досвід.

🔯➡️Прочитати докладніше та подати заявку⬅️🗿

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.