Триста дітей отримали нові планшети

Новые планшеты для детей

Нові планшети необхідні для освіти


У період карантину для єврейських сімей було закуплено 300 нових планшетів, який дозволили дітям не «випасти» з навчального процесу

У період поширення коронавируса, всі країни сіли на масовий карантин. Багато вже 2-й місяць проводять час по своїх домівках, щоб призупинити поширення епідемії. Батькам з дітьми цей період дається особливо складно. На щастя, безліч освітніх проектів стали доступні в онлайні. Єврейські школи та освітні єврейські платформи для дітей на території пострадянського простору, такі як Smart J, JFuture першими прийшли на допомогу батькам учасників і запропонували безліч онлайн-можливостей для єврейських дітей.


Онлайн-проекти особливо стали актуальні для батьків, які працюють вдома під час карантину. Адже у них з’явилася можливість повноцінно працювати, коли дитина зайнята онлайн-освітою разом з улюбленими програмами. Комфортне розклад вберігає дитини від перевантажень і надмірного перебування за комп’ютером.

Навіщо потрібні планшети?


Здавалося б, англійська мова, робототехніка, IT-логіка, 3D-моделювання, єврейські традиції, основні предмети шкільної програми і допомогу у виконанні домашніх завдань стали доступні абсолютно кожній родині. Але реальність диктує інші правила. Не у всіх виявилося можливість технічно бути готовими до онлайн-навантаженні. І якщо раніше, наявність смартфона або одного комп’ютера в будинку було досить, то в період карантину відсутність подібної техніки стало справжнім каменем спотикання.


Складно заперечити важливість того, щоб діти не випали з навчального процесу, змогли продовжити освіту, а також брати участь в проектах неформальної освіти.

Єврейські громади завжди реагують на актуальні потреби і запити. Рабини єврейських громад України звернулися в FJC (Федерація Єврейських Громад СНД) з даної актуальною проблемою для єврейських шкіл і програм неформальної освіти. У зв’язку з цим було закуплено і передано 300 планшетів в 17 міст України для єврейських сімей, де діти, при переході на дистанційне навчання не змогли приєднатися до онлайн-занять через відсутність технічних можливостей.

Було прийнято рішення зібрати списки таких дітей по всім єврейським навчальним закладам і проектам FJC (Федерація Єврейських Громад СНД) таких як освітніх платформ – Smart J і JFuture, а також проектів, що займаються гуманітарною допомогою і підтримкою кризових сімей – Taste of Life і Life Changer, щоб надати їм допомогу у вигляді покупки планшетів. Співробітники єврейських громад зайнялися організацією доставки. Гаджети отримували координатори проектів або волонтери з числа співробітників освітніх програм. Саме вони і доставляли планшети безпосередньо учасникам, дотримуючись при цьому всіх заходів карантинної безпеки.

Завдяки цьому, вже на наступний день, кількість учасників онлайн-занять помітно збільшилася і тисячі єврейських сімей зараз отримують повноцінний обсяг освітнього і розважального контенту, і продовжують бути активними учасниками єврейських програм в своїх громадах.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.