У Києві обговорюватимуть місце художника у революції та війні

Художник під час революції та війни

8 червня у київському ART HUB (вулиця Богдана Хмельницького, 8/16) о 19-30 відбудеться зустріч “Художник під час революції та війни”.

Буремні події змінюють у житті людей та суспільства багато що. Найчастіше радикально. Соціальні процеси та зміни зачіпають також художників. Однак часто буває, що художники залишаються «по різні сторони барикад», а мистецтво стає важелем впливу на суспільство у руках тих чи інших політичних сил, як це було, наприклад, після подій 1917 року. Україна сьогодні проходить свою революцію та свою війну, а українські художники є учасниками цього.

– Як змінюється творчість художника під впливом радикальних змін у суспільстві, та як художник реагує на це і чи змінюється його творчість взагалі?
– Чи насправді існує вплив художника на суспільство і чи змінює художника сам революційний соціум?

На цій зустрічі ми спробуємо відповісти на ці та інші актуальні питання.

Учасники
Ройтбурд Олександр – один з найбільш успішних українських художників. Творчість Олександра Ройтбурда охоплює майже усі види сучасного мистецтва: живопис, відео, графіку, інсталяцію та перфоманс. Один із співзасновник українського постмодернізму у образотворчому мистецтві. З кінця 80-х років активно розвиває сучасне мистецтво в Одесі, Києві, виставляється в Європі і США. Учасник та куратор більше ста виставок та мистецьких проектів. Роботи Ройтбурда знаходяться в київському Національному художньому музеї, «ПінчукАртЦентрі», нью-йоркському МоМА. Активний учасник подій на Майдані.

Матвій Вайсберг – відомий український живописець, графік, художник книги. Брав участь у численних виставках в Україні та за її межами. Твори Матвія Вайсберга знаходяться у музеях та приватних колекціях України, Італії, Німеччини, США, Великої Британії, Ізраїля, Литви та інших країн. Ілюстрував книги Шолом-Алейхема, Бабеля, Юнга, Достоєвського. У період з 28.01.2014 по 08.03.2014 зробив відому художню серію “Стіна” (28 картин) на основі подій Майдані, свідком та учасником яких був сам автор. Серію було показано у Києві, Лондоні, Варшаві, Берліні, Нью-Йорку та Тбілісі. У 2015 году разом з Олексієм Белюсенком провів майстер-клас із живопису та декорування деревини для дітей переселенців та бійців АТО.

Ведучий:
Михайло Фельдман — автор та засновник Вільної академії змін.

Обов’язкова реєстрація на подію: https://goo.gl/bqTlJs

КВИТКИ
// Квитки на місці у день події: 200 грн
ЗНИЖКИ
Онлайн:
// Квиток онлайн:150 грн. за посиланням https://goo.gl/O7oV80
// Два квитки онлайн: 300 грн за посиланням https://goo.gl/z6kJAc
На місці:
// Два квитки на місці: 350 грн
// Пенсіонери та студенти на місці події: 100 грн.

З усіх питань телефонуйте за номером: +38 (097) 494-1859.

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.