- Головна культурна подія цієї осені — фестиваль ізраїльського кіно з російськими субтитрами
- Одна забута могила або декілька слів про Емануїла Мандельштама.
- Які християнські свята співпадають з єврейськими і чому
- Походження єврейських прізвищ
- Інвестування в криптовалюту через криптобіржу: переваги та недоліки
В UNIT.City відбувся перший Україно-Ізраїльський інноваційний саміт
20 листопада в інноваційному парку UNIT.City відбулася міжнародна технологічна конференція Ukrainian Israeli Innovation Summit. Захід зібрав під одним дахом понад 300 топ-менеджерів, IT-підприємців, представників продуктових й аутсорсингових ІТ-компаній, стартапів, венчурних інвесторів.
На саміті виступили представники української та ізраїльської технологічної індустрії, ключові гравці в сфері кібербезпеки, агротехнологій, фінансових технологій, венчурного капіталу, а також представники урядів та корпорацій. Серед ключових спікерів форуму – Йоссі Варді, інтернет-підприємець, інвестор, засновник найбільшої технологічної конференції Ізраїлю DLD, Боаз Інбол, генеральний менеджер інноваційних центрів Wix.com та Юваль Таль, засновник й президент Payoneer.
За словами Олени Новгородської, засновниці Global Israeli Initiative та співорганізатора заходу, метою саміту було посилити ділові відносини між двома країнами, побудувати майданчик для колаборації видатних людей з нестандартним технологічним та інноваційним бізнес-досвідом, об’єднати їх в неформальній обстановці для більш ефективного діалогу: «Одним із завдань нашого саміту було показати технологічний й діловий потенціал України ізраїльським партнерам, інвесторам та клієнтам».
«Що таке хороший продукт для глобального ринку? Це продукт створений із підприємницькою жилкою Ізраїлю помножений на талант українських розробників, який правильно виведений на американський ринок. Сьогодні ми прокладаємо ще один місток між нашими країнами. Разом ми сильніші», – підкреслив Дмитро Єрьомін, керівний партнер UNIT.City, співзасновник компанії uData Tech, uData School та Cybersecurity School.
«На жаль, ні уряд України, ні українське суспільство не роблять багато для популяризації підприємництва. Якщо українці хочуть бути стартап-нацією, вам потрібно активніше демонструвати світові свої підприємницькі здібності, –каже Мікі Хаславскі, СЕО компанії Avian. – Хоча одним із засновників WhatsApp є українець Ян Кум, його відомий на весь світ проект був створений в США. Варто подбати про те, щоб наступний WhatsApp обов’язково з’явився в Києві, Дніпрі або Одесі».
Конференцію організували Global Israeli Initiative та UNIT.City за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства економіки та промисловості Ізраїлю, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Кабінету Міністрів України.