- Головна культурна подія цієї осені — фестиваль ізраїльського кіно з російськими субтитрами
- Одна забута могила або декілька слів про Емануїла Мандельштама.
- Які християнські свята співпадають з єврейськими і чому
- Походження єврейських прізвищ
- Інвестування в криптовалюту через криптобіржу: переваги та недоліки
Відбудеться третій Ukrainian Israeli Innovation Summit
Офлайн/онлайн-конференція спрямована на вивчення нових можливостей україно-ізраїльського співробітництва, зумовлених пандемічною кризою
27 жовтня 2020 року відбудеться третій Ukrainian Israeli Innovation Summit. Захід присвячений вивченню викликів та можливостей, створених кризою, виявленню проривних технологій та створенню міжнародного доступу до інновацій для боротьби з пандемією. У саміті візьмуть участь офіційні особи України та Ізраїлю, провідні компанії та лідери ІТ-індустрій двох країн. Подія відбудеться за підтримки Посольств Держави Ізраїль в Україні та України в Ізраїлі.
З боку українського уряду виступлять віце-прем’єр-міністр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров та міністр охорони здоров‘я Максим Степанов. З боку Ізраїлю у заході візьмуть участь міністр охорони здоров‘я Держави Ізраїль Йоель Едельштейн та надзвичайний і повноважний посол Держави Ізраїль в Україні Джоел Ліон. Серед ключових спікерів заходу — засновник та генеральний директор OurCrowd, найбільшої краудфандингової платформи для інвесторів Джон Медвед та інтернет-підприємець і голова DLD, легенда ізраїльської екосистеми стартапів Йоссі Варді, генеральний директор Start-Up Nation Central, професор економіки і фінансів Еміля Шпайєра в Єврейському університеті в Єрусалимі Юджин Кандель.
Ключові теми:
Конференція відбудеться у гібридному форматі офлайн | онлайн. Між Києвом та Тель-Авівом буде влаштований технологічний міст. Спікери будуть виступати з інноваційних центрів, а учасники долучатимуться до події онлайн. Зареєструватись для участі у саміті можна безкоштовно за посиланням: surl.li/eywh
- Україно-ізраїльське співробітництво під час пандемії у цифрах
- Відповідь України та Ізраїлю на COVID-19: уряд, охорона здоров’я та технології на передовій
- Інвестування під час кризи: трансформація венчурного інвестиційного ландшафту після подолання пандемії
- Нова нормальна реальність стартапів: керування стартовими інвестиціями під час корона-кризи
- Переосмислення інновацій: співпраця після закінчення COVID-19
«Ми вирішили йти в бізнес-сезон дотримуючись всіх норм і реалій, тому обрали формат онлайн-студії, що дозволяє запросити до діалогу перших осіб обох країн, керівників провідних технологічних компаній, максимально розширити аудиторію учасників та знизити ризики, — розповідає ідейний натхненник та співзасновниця саміту, CEO Global Israeli Initiative Альона Новгородська. — На кінець 2019 року, до пандемії, товарообіг між Ізраїлем та Україною становив близько 2 млрд доларів. Завдання саміту ми бачимо не лише у збереженні цих показників. Важливо знайти нові моделі співпраці, які дозволять міжнародній економіці адаптуватися та заробляти в сучасних умовах. Крім того, ми прагнемо створити майданчик для обміну досвідом у сфері медицини, який допоможе у пошуку рішень для подолання пандемії. Наш особистий внесок у боротьбу з COVID-19 — зробити конференцію відкритою для всіх за попередньою реєстрацією».
Співорганізатором Ukrainian Israeli Innovation Summit 2020, який надає майданчик для зустрічі у Києві та бере на себе технічний супровід заходу, стала одна з найпотужніших компаній виробників програмного забезпечення, заснована в Україні, Sigma Software Group.
«Український ІТ-ринок щороку зростає на 20%, з’являються нові фонди та інфраструктура, акселераційні програми, відчувається підтримка з боку держави. Активно розвивається сервісний бізнес з великими брендами. Це дає змогу розуміти, де є можливості для інновацій та нових рішень. А ще завдяки сервісному бізнесу технічні спеціалісти отримують необхідні навички для ведення власного бізнесу. Адже ідеї нічого не вартують, якщо за ними не стоїть пристрасна команда не тільки з інженерними, а й бізнес-знаннями, — говорить Валерій Красовський, СЕО та співзасновник Sigma Software. — Sigma Software також робить внесок у розвиток ІТ-екосистеми. Ми співпрацюємо із Міністерством цифрової трансформації, є членами ІТ-комітету EBA, розвиваємо власну навчальну платформу, інкубатор продуктових та сервісних рішень Sigma Software Labs та інвестиційний фонд Inspirium. Ми постійно залучаємо та укріплюємо міжнародні зв’язки через різноманітні проєкти та події. Саме тому я дуже радий, що ми стали співорганізатором третього Українсько-Ізраїльського Інноваційного Саміту. Це чудова нагода надихнутися успіхами ізраїльських підприємців, відшукати бізнес-можливості, нових клієнтів та партнерів».
З боку Ізраїлю спів-організатором заходу вже третій рік поспіль є компанія JSCapital. «Ізраїльська стартап-екосистема виявилася добре підготовленою до наступу коронавірусу: за перше півріччя 2020 року ізраїльські стартапи залучили $5,25 млрд інвестицій, що стало абсолютним рекордом, а обсяг екзитiв сягнув $6,99 млрд. У рамках саміту ми хочемо поділитися інсайдами та ідеями нашої індустрії інновацій, а також актуалізувати діалог між українськими та ізраїльськими інвесторами», — коментує Роман Гольд, керівний партнер JScapital.
Місце проведення конференції в Тель-Авіві наразі уточнюється.
Про Ukrainian Israeli Innovation Summit
Технологічна конференція Ukrainian Israeli Innovation Summit була започаткована у 2018 році міжнародною платформою Global Israeli Initiatives з метою налагодження співпраці між Ізраїлем і Україною у сфері технологій та інновацій, зміцнення двосторонніх зв’язків між країнами та дослідження технологій майбутнього.
За 3 роки проведення саміту: понад 2000 осіб взяли участь у форумі; понад 200 ізраїльських технологічних компаній і 1000 підприємців та інвесторів відвідали Україну; відбулось 400+ b2b зустрічей між ізраїльськими та українськими технологічними компаніями; 30+ ізраїльських стартапів відкрили офіси в Україні; 50+ українських технологічних компаній знайшли нових клієнтів в Ізраїлі; обсяг продажів українських IT-послуг ізраїльським клієнтам склав більше $150 млн. Учасники саміту: представники урядів обох країн, представники технологічних компаній і стартапів, топ-менеджери корпорацій та інвестори у сферах automotive, safe city, health tech, fintech, energy tech, кібербезпеки, венчурного капіталу.