Сайт Jewish.org.ua заговорив російською

різними мовами

Травневі вихідні не пройшли для українського єврейського сайту непоміченими. І поки більшість ласує некошерними шашликами в день солідарності трудового народу, Jewish.org.ua додав до україномовної також і російськомовну версію.

«Безумовно, ми хотіли бути дуже оригінальними і видаватися тільки українською, але життя вносить свої корективи, і ось, дозвольте представити вашій увазі ще й російську версію. Як би там не було, але історично склалося так, що більшість українських євреїв розмовляють російською. Ми хочемо бути ближче до наших читачів», – прокоментував нововведення головний редактор сайту Ігор (Гарік) Кулаков.

Мова легко перемикається вгорі в десктоп-версії і внизу – в мобільній. Цікаво, що контент на різних мовних версіях сайту дублюватися практично не буде. По суті, ми створили два окремі єврейські сайти.

У планах – зробити ще й англійську версію. Поки що на це не вистачає коштів – сайт функціонує без фінансування будь-яких фондів і організацій. Підтримати нас ви можете на краудфандінговій платформі https://www.jewcer.org/project/jewbuzz/

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.