В Україні відбудеться перший Ізраїльський інноваційний тиждень

Лідери tech-індустрії Ізраїлю відвідають Київ наприкінці жовтня

Ізраїльський інноваційний тиждень в Україні (Israeli Innovation Week in Ukraine, IIWU) збере понад 600 топ-менеджерів, ІТ-підприємців, представників держав, стартапів, інвесторів й бізнес-ангелів. Це буде перший тиждень ділових подій в Україні, присвячений ізраїльсько-українським технологіям та інноваціям. IIWU відбудеться з 29 по 31 жовтня 2019 року.

За словами співзасновника проєкту та керівного партнера UNIT.City Дмитра Єрьоміна, ключові цілі серії заходів це презентація української стартап-екосистеми ізраїльським партнерам, популяризація технологічних продуктів й послуг з обох країн, а також початок подальшого двостороннього співробітництва з потенційними клієнтами та сприяння стратегічній співпраці між урядами і бізнесом.

Програма заходу складатиметься із доповідей та панельних дискусій, нетворкінгу, виставкових зон, B2B-зустрічей та tech-туру по Києва. Родзинкою тижня стане масштабна технологічна конференція Ukrainian Israeli Innovation Summit (UIIS), яка пройде в інноваційному парку UNIT.City. На сьогодні свою участь підтвердили драйвери ізраїльського технологічного сектору — Дов Моран, мультимільйонер, винахідник USB-флешки, Джон Медвед, засновник найбільшої у світі краудфандинговой платформи для інвесторів (лише за один день проведення свого заходу у лютому цього року залучив $1 млрд на проєкти фонду) та Йоссі Варді, один з перших інвесторів ICQ, мультимільйонер та почесний хрещений батько ізраїльської стартап-екосистеми.

«Ми дуже раді, що минулорічний Україна-Ізраїльський Саміт приносить свої результати: все більше ізраїльських компаній включають України в свою бізнес-адженду, ключові гравці технологічної екосистеми Ізраїлю знову приїжджають в Україну, а сам захід перетворюється на повноцінну платформу для налагодження бізнес-партнерств між нашими країнами», — каже Олена Новгородська, СЕО та засновниця Global Israeli Initiative, засновниця та продюсерка Ізраїльського тижня інновацій.

Заходи організовані Global Israeli Initiative та UNIT.City за підтримки Посольства Ізраїлю в Україні та Посольства України в Державі Ізраїль.

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.