Інвестиційний і торговельний потенціал України буде представлено 2-14 березня 2017 у Північній Америці

Invest&Trade in Ukraine

З 2 по 14 березня 2017 року в чотирьох північноамериканських економічних центрах – Торонто (Канада), Нью-Йорк, Х’юстон і Сан-Франциско (США) – відбудеться VI серія конференцій «Invest&Trade in Ukraine».Організатори – A7 CONFERENCES та Міжнародна юридична фірма Dentons, під патронатом Міністерства закордонних справ України.

Це вже VI Міжнародний інвестиційний і торговельний форум та роад-шоу в серії «Invest&Trade in Ukraine», який об’єднає великі, середні та малі компанії з України, Канади і США в рамках глобальної місії – розширення ділового співробітництва країн і створення міцної платформи для розвитку бізнесу в майбутньому. Кожна частина туру буде супроводжуватися відкритими дискусіями і зустрічами представників вищого керівництва українських, американських і канадських інвесторів і компаній. Цього року у фокусі Форумів 3 сектори – агробізнес, інфраструктура та енергетика.

Делегати матимуть унікальну можливість отримати найактуальнішу інформацію про макроекономічні показники України, обмінятися ідеями та досвідом під час особистих зустрічей з потенційними інституційними і приватними інвесторами, розширити мережу міжнародних партнерів, а також поспілкуватися з колегами в ході офіційних і неофіційних частин заходу.

«Незважаючи на складну політичну та економічну ситуацію конференція представить Україну, як інноваційний та надійний хаб для міжнародних інвестицій і торгівлі, а також сприятиме зміцненню відносин між трьома країнами і стане важливим кроком на шляху інвестиційного та торговельного співробітництва», – зазначила Марія Барабаш, Президент А7 GROUP;Член Ради директорів Спілки українських підприємців (СУП).

Серед почесних доповідачів: Володимир Омелян, Міністр інфраструктури України;Ігор Смелянський, Генеральний директор, Укрпошта;Віктор Гетьманчук, Президент, Канадсько-Українська Фундація;Ольга Трофімцева, Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції; Міхеіл Саакашвілі, Президент Грузії (2004-2013); Сергій Гошовський, Керуючий партнер, HoshovskyLawFirm; Юрій Гусєв, Радник Міністра інфраструктури України; Мирон Рабій, Партнер, Dentons; Зенон Потічний, Президент Українсько-Канадської Торговельної палати; Президент SheltonPetroleum; Пол Грод, Президент і виконавчий директор, RodanEnergy; Катерина Сівакова, Віце-президент, A7 CAPITAL; АлексЛіссітса, Генеральний директор, ІМК, Президент, УКАБ; Євген Ладнич, Генеральний директор, Rentechno; Роберт Клімов, Засновник і керуючий партнер, BellridgeCapital LLC; Марта Фаріон, Президент, Києво-Могилянська Фундація Америкита інші.

Український інвестиційний партнер Форумів – A7 CAPITAL, Канадський інвестиційний партнер – BellridgeCapital, Інституційний партнер – Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР), Поштово-логістичний партнер – Укрпошта, Партнер з сонячної енергетики – Rentechno, Стратегічний партнер – Будівельна компанія «AртБудСервіс», Офіційний перевізник – TurkishAirlines. Генеральний інформаційний партнер – Інтерфакс-Україна.

Медіа-партнери: Наша Канада, JewBuzz, BusinessUkraine, KyivPost, UkraineBusinessJournal, Український журнал «Дипломат», DefenseExpress, Агроперспектива, Бізреліз, вісник Агрофорум, щотижневик «2000», Український науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут будівельних матеріалів та виробів, журнал «Обладнання та інструмент для професіоналів», Будексперт, Обозреватель, TheOutlook, Будексперт, Платформа, журнал «Промоелектро», UkraineBusiness, Energy. Oil&Gas, ACC, UkrainianJournalofBusinessLaw, StockWorld. За підтримки: Канадсько-Української Торгівельної Палати, Канадсько-Української Фундації,Києво-Могилянської Фундації Америки, ActionsFirstFoundation, UVCA, Житлового комплексу «Оранж Парк».

Порядок денний і додаткову інформацію можна знайти на сайті: ➡️www.a7conf.com/atlantic⬅️

Вартість участі в одному місті: для українських організацій і інвесторів –5 200,00 грн, для канадських/американських організацій –1 300,00 грн, для державних службовців, посольств і ЗМІ – безкоштовно (після підтвердження). Участь доступна тільки для представників топ-менеджменту. Українські компанії мають унікальну можливість включити свої інвестиційні проекти в інвестиційний каталог безкоштовно через веб-сайт: ➡️www.invest.in.ua⬅️.

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.