Ізраїльський культурний центр у Києві запрошує на творчий вечір Тетяни Хазановської

4 травня 2017 року о 18-30 Ізраїльський культурний центр при Посольстві держави Ізраїль в Україні запрошує вас у чарівний світ театру. Пропонуємо вам відвідати творчий вечір талановитої актриси з Ізраїлю – Тетяни Хазановської.

Реєстрація за телефонами центру.

Світлина від Израильский культурный центр при Посольстве Государства Израиль в Украине.

Тетяна Хазановська приїхала в Ізраїль в 1991 році з Харкова. Закінчила театральну школу Бейт-Цві. Після навчання брала участь в низці антрепризних проектів, грала в театрі “Ідішпіль” і в інших театральних трупах. Незабаром Тетяна стала випускати власні моновистави, в 1996 році вийшов її перший спектакль для дітей “Золоте яйце Псіка”. Так виник театр “Тільтан” – яскраві і барвисті вистави для дітей. Дитячі спектаклі Тетяни – це фокуси, маски, в них на правах партнерів виступають всілякі ляльки. Пізніше в репертуарі театру з’явилося ще кілька дитячих вистав: “Чудо-дід” (1997 г.), “Міхаль” (1998 г.), “Фея і клоун” (2000), “П’ять почуттів” (2007 р ), “Як принцеса втратила терпіння” (2011 р).

Паралельно актриса працює над виставами для дорослих: в 1998 році виходять “Подарунки для дорослих”. Режисер – Ніна Міхоелс. Спектакль був поставлений російською мовою, пізніше з’явилася і його івритська версія. Сьогодні “Подарунки для дорослих” живе на двох мовах, як і більшість моновистав Тетяни. Протягом наступних десяти років вийшли і інші спільні роботи з Ніною Міхоелс: “Поїздка в щастя”, “Безкорисливість”, “Мадам Боварі”, “Блукаючі зірки” (спектакль – дипломант фестивалів “Вертикаль” в Єрусалимі, “Блукаючі зірки” в Києві і “Звайгзне” – в Ризі, в 2015 році гастролював в Нью-Йорку, а в 2016 – в Москві).

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.