У Києві відбудеться пам’ятна хода, присвячена пам’яті жертв Бабиного Яру

Жизнь продолжается

Пам’ятна хода, пройде по вул. Боричів Тік/Андріївський узвіз – Контрактова площа 1 жовтня 2017 року, неділя, 18.30.

Хода відбудеться на Подолі — у серці міста, районі, де раніше проживали євреї і звідки вирушали у свою останню дорогу, на смерть. Наприкінці ходи, на Контрактовій площі, відбудеться меморіальний мітинг.
Бабин Яр — це не далека історія, не “чужа”, лише єврейська трагедія — це частина історії нашого міста, це наша історія. І ця хода — свідчення того, що Бабин Яр — це біль, що об’єднує свідомість усіх киян, що стає особливо актуальним сьогодні.

Ця традиція може стати засадничою ідеєю для побудови Києва ХХI століття, в якому жодну національну спільноту не буде виключено з життя та спільної долі всього міста. Важливою і знаковою є участь молоді у цій ході — так школярі та студенти показують, що прагнуть збудувати майбутнє без насильства, без дискримінації та зневаги, яких сьогодні ще надто багато в Києві.

У пам’ятній ході візьмуть участь предаставники єврейської та ромської громад, праведники та свідки Бабиного Яру, представники влади, школярі та студенти Києва. Серед учасників делоегація України у V Міжнародного конгресу “Молодь європи за світ без насильства”, що проходив у Кракові – Аушвіці в вересні 2017 р.

За детальнішою інформацією звертайтеся:
Юрій Ліфансе, тел.: 067 502 85 89 e-mail: santegidio@ukr.net

 

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.