У Києві відкривається навчальний центр DAN.IT education

Эран Лассер

DAN.IT education готуватиме у Києві кваліфіковані ІТ-кадри за інтенсивною комплексною програмою, що довела свою успішність в Ізраїлі.

У столиці України відкривається навчальний центр DAN.IT education, який працюватиме за системою та методологією підготовки кваліфікованих ІТ-фахівців для Армії Ізраїлю. Інтенсивна й багатогранна учбова програма, навчальне середовище топ-класу та залучення викладачів і менторів із провідних ІТ-компаній України та Ізраїлю дозволять DAN.IT education випускати професіоналів, які відповідатимуть вимогам ІТ-ринку. Протягом перших трьох років роботи DAN.IT education планує підготувати до 5000 висококваліфікованих програмістів.

«Ізраїльтян називають «нацією стартапів» — країна посідає перші місця у світі за кількістю патентів і венчурним капіталом на душу населення. За розміром ВВП на душу населення Ізраїль випереджає більшість країн Євросоюзу. Це стало можливим тому, що держава зробила ставку на розвиток сфери хай-тек. Адже ключовий актив Ізраїлю, як і України, — це люди. Ізраїлю вдалося реалізувати їхній потенціал, налагодивши систему підготовки ІТ-кадрів для армії. DAN.IT education впроваджує цю інноваційну систему в Україні. Я впевнений, що це допоможе виховати тут нове покоління висококваліфікованих ІТ-фахівців», — зазначив співзасновник DAN.IT education Еран Лассер, ізраїльській підприємець з більш ніж 20-річним досвідом у хай-тек-бізнесі та ІТ-освіті.

«Щоб успішно конкурувати у світі, українським IT-компаніям потрібні фахівці з високим рівнем підготовки. Щорічно в Україні велика кількість людей отримує ІТ-освіту, але їхня кваліфікація зазвичай є недостатньою для роботодавців. Дефіцит висококваліфікованих кадрів уповільнює зростання галузі. Інтенсивна система DAN.IT education забезпечить динамічне та детальне опанування всіх необхідних навичок у сфері IT. Наші випускники будуть відразу ж готові до успішного виконання реальних комерційних завдань, і ми очікуємо, що більш ніж 70% із них працевлаштуються за фахом», — коментує Світлана Швидун, CEO DAN.IT Education.

Активну участь у навчальному процесі DAN.IT education братиме Наглядова рада, до якої входять експерти й топ-менеджери з провідних IT-компаній. Члени Наглядової ради слідкуватимуть за формуванням та оновленням навчальної програми, виступатимуть у ролі менторів і прийматимуть фінальні проекти студентів. Залучення менторів такого рівня гарантує отримання студентами лише актуальних знань та навичок.

Учбовий курс DAN.IT education триває 500 годин — удвічі більше, ніж пропонують інші програми в Україні. Така інтенсивна програма забезпечить динамічне й детальне опанування всіх необхідних навичок для сфери IT.

У навчанні використовується принцип flipped classroom, коли студенти вивчають теорію самостійно за допомогою відеоуроків, а весь аудиторний час присвячують практичним завданням. При цьому значний акцент робиться на командній роботі за методикою TELEM, що активно використовується в MAMRAM — центрі комп’ютерних та інформаційних систем Армії Ізраїлю. Протягом усього курсу заняття відбуваються у командах по 4–5 студентів, які працюють над проектними завданнями, що пов’язані між собою та інтегровані в єдину навчальну програму.

Важливим елементом програми DAN.IT education є модуль «Алгоритми», який викладають у профільних вищих навчальних закладах, але зазвичай не пропонують на ІТ-курсах. Цей модуль є критично важливим для отримання повноцінної освіти програміста і затребуваним під час прийому на роботу в провідних світових компаніях. Також у програмі — інтенсивний курс технічної та ділової англійської мови.

Ще одна особливість DAN.IT education — це ретельний відбір студентів, під час якого перевага надається здібностям, а не платоспроможності. Кандидати проходять глибинне тестування, що демонструє, чи є в них схильність до програмування. Тести були розроблені ізраїльською компанією Adam Milo на базі вступних іспитів до MAMRAM. Adam Milo — один зі світових лідерів у сфері HR-технологій, чиї продукти відрізняються високим ступенем валідності та надійності, що підтверджує їх використання в більш ніж 1500 компаніях у 20 країнах світу. Також кандидати проходять тестування на знання англійської, адже певний рівень володіння мовою є необхідною умовою навчання в DAN.IT education.

Такий вхідний відбір гарантує, що навчатися будуть лише мотивовані студенти, які націлені на результат. При цьому попереднє знайомство з програмуванням не є обов’язковим.

DAN.IT education сприятиме працевлаштуванню кожного свого випускника: допоможе наповнити портфоліо виконаними проектами, що мають реальну цінність, підготує до співбесід англійською мовою та підтримуватиме студентів після випуску.

Крім того, студенти DAN.IT education отримують цілу низку бонусів: спеціальні знижки на заняття у фітнес-центрі, здорове харчування у ресторані, послуги тренера та консультації дієтолога, право безкоштовно відвідувати семінари та воркшопи від IT-гуру Ізраїлю й України тощо. Таким чином, студенти мають змогу не просто отримати цінну спеціальність, а й збагатити свій стиль життя.

Новий навчальний заклад розташований в ультрасучасному бізнес-центрі Silver Breeze із захоплюючим видом на Дніпро та правобережні схили. Ідеально облаштований навчальний простір у стартап-стилі з обладнанням топ-рівня сприятиме успішному оволодінню професією.

Для того щоб вступити до DAN.IT education, необхідно зареєструватися на сайті та пройти іспити й співбесіду. Вступна кампанія стартує у червні, а навчання першого набору — у вересні 2017 року.

DAN.IT education — навчальний центр, заснований у Києві у 2017 році. Готує програмістів за програмою, що використовується для підготовки кваліфікованих ІТ-кадрів для MAMRAM — центру комп’ютерних та інформаційних систем Армії Ізраїлю. Засновниками DAN.IT education є ізраїльські підприємці Еран Лассер (засновник лідируючого у Ізраїлі навчального центру John Bryce Training, колишній офіцер MAMRAM), Едді Прилепський та Алекс Сутовський.

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.