Українських студентів кличуть вступати в Єврейський університет в Єрусалимі

студенти

Для студентів з України є можливість вступити в один з кращих університетів світу виключно на підставі атестата зрілості, отриманого на батьківщині.

Єврейський університет в Єрусалимі, найкращий в Ізраїлі, знаходиться в першій сотні кращих університетів світу. Він гостинно відкриває свої двері для всіх серйозних студентів. Студенти на 1-ю ступінь бакалавра (В.А) можуть взяти участь в цілому ряді наукових досліджень Єврейського університету.

Учні будуть допущені до навчання МАЙЖЕ по всіх вибраних ними спеціальностями на підставі їх атестата зрілості і не здаючи психометричний тест. Зарахування до університету обумовлено успішним проходженням річної програми «Основа» в Міжнародному інституті ім. Ротберга при Єврейському університеті в Єрусалимі.

Програма включає в себе:
· Сучасний іврит
· Англійська мова
· Інші курси можна вибирати відповідно до основною спеціальністю, планованої учням для вивчення в університеті. Це – математика, фізика, біологія, економіка, статистика, адміністративне управління бізнесом, психологія, міжнародні відносини, археологія та ін.

Частина цих курсів є факультативними і при подальшому навчанні в університеті зачитуються як пройдені. Всі курси даються на легкому івриті і в учнів, які почали вивчати іврит в серпні (на літньому ульпані), зазвичай немає ніяких проблем з розумінням.

Це унікальна в своєму роді програма вперше пропонується студентам, які мають атестат в країнах СНД. Досвідчений російськомовний консультант допоможе вам адаптуватися в новій країні і буде супроводжувати вас протягом усього періоду навчання на програмі. Крім того, В Міжнародному інституті ім. Ротберга працюють інструктори – студенти університету 2-го і 3-го курсів, які організовують Вашу соціальне життя і суспільну діяльність. В період навчання на програмі «Основа» вони організовують для вас екскурсії по всій країні, семінари, лекції та зустрічі на тему актуальних проблем і т.д.

У студентському містечку розташований новітній спортивний комплекс. У кампусі і біля нього розташовані супермаркети, пральня, пошта, банки, безліч їдалень, кафе, кіосків, буфетів і закусочних, а також турагенство.

Навчання відбувається в ЄРУСАЛИМІ, Святому місті, розташованому на древніх пагорбах юдейських гір.
Зацікавилися?
Звертайтеся за телефонами Ізраїльського культурного центру в Києві:
044 277-24-74, 050 386-85-91, 050 440-48-91

COMMENTS

 • <cite class="fn">Тетяна</cite>

  Доброго дня.
  Я закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка, юридичний факультет, магістратури.
  Чи є можливість продовжити навчання в Ізраїлі??
  Чи є можливість підтвердити диплом??

  • <cite class="fn">Igor Kulakov</cite>

   Доброго дня. Все реально, але треба розбирати конкретно Ваш випадок. Зверніться: будь ласка у Могілянку до Віталія Чорноіваненка: jewishstudies.naukma@gmail.com

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.