В “Менорі” (Дніпро) відбудеться міжнародний торговий форум

центр менора

8 вересня 2017 року у культурно-діловому центрі «МЕНОРА» міста Дніпро збираються провідні рітейлові, дистрибуційні та виробничі компанії України та світу. У складі – власники та топ-менеджери, які досягли успіху у торговій галузі.

Організатор Форуму «МОЯ ТОРГОВА ГРУПА» інформує про оновлення у програмі та запрошує Вас до участі! Форум відбувається за підтримки УСПП (Українського Союзу Промисловців та Підприємців) – найбільш потужного практичного союзу виробників та партнерів.

Владислав Гурістрімба, віце-президент з комерційної діяльності, співзасновник Корпорації «БІОСФЕРА», розкаже про можливості успішного розвитку в Україні та за кордоном: «Український бізнес із міжнародною дистрибуцією – між звичкою швидко отримувати високі результати та реаліями ринків».

Володимир Авраменко, бізнесмен та засновник кондитерської компанії «АВК», поділиться досвідом нестандартних менеджерських рішень, які призводять до позитивного результату, та досвідом розвитку у період кризи.

César Ruesgas Fernández, директор найбільшої іспанської дистрибуційної компанії – Euromadi, розкаже про специфіку ринку Іспанії та експортні можливості українського виробника.

Mohammad Shadab Ahmad, головний байєр компанії aswaaq.ae, яка розвиває мережу у ОАЕ, візьме участь у сесії експорту та переговорах «закупник-постачальник», що відбудуться в рамках Форуму «ДНІПРО».

Morten Reimers Ørskov, Президент крупної закупівельної компанії Скандинавського регіону – Barkhill Foods A/S, яка активно впроваджує українські товари у торгові мережі регіону, поділиться досвідом – як будувати стосунки із найбільшими ритейлерами Європи, які «ділові звички» українських виробників не працюють із європейськими компаніями.

Катерина Хорсєва, Комерційний директор «ТВОЯ ЛОГІСТИКА», розкаже про проекти міжнародної доставки товарів, які відкривають нові можливості для виробників, зокрема групи «фреш».

Напрям міжнародної логістики також представлятиме Сергій Мальцев, DB Schenker.

Денис Красніков, Віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців, розкаже про тонкощі співпраці із зарубіжними мережами, зокрема США, Канади та Західної Європи. Денис Красніков – модератор та ідеолог напряму «ЕКСПОРТ» на Форумі.

Diego Guzman de Rojas, Регіональний Віце-президент мережі Hipermaxi (Болівія) – особливості торгівлі в регіоні та можливості для виробників. Власники мережі Hipermaxi представляють керівництво Асоціації рітейлерів Латинської Америки, що означає потенційне налагодження контактів із усіма торговими мережами регіону.

Італію представлятиме торговий Консул країни, який займається налагодженням відносин між українськими та італійськими компаніями – Marco Toson. Пан Toson виступить із доповіддю про специфіку ринку Італії та візьме участь у В2В-переговорах.

Руслан Дробот, керівник відділу по роботі з ключовими клієнтами ПАО «ВГП», представляє успішний досвід роботи із категоріями всередині торгової мережі.

Серед експертів від українських мереж:

  • Мечислав РУЖАНСЬКИЙ, Генеральний директор мережі супермаркетів «НАШ КРАЙ» (VolWest Group)
  • Володимир СТРОКАН, Директор з розвитку «АШАН РІТЕЙЛ УКРАЇНА»
  • Володимир ПАПИРІН, Комерційний директор мережі «БРУСНИЧКА» («УКРАЇНСЬКИЙ РІТЕЙЛ»)
  • Наталя БАРИЛЬЧЕНКО, Начальник відділу розвитку ВТМ мережі VARUS («ОМЕГА»)
  • Володимир ГРАНІН, Керівник напряму ВТМ, Лінія магазинів EVA («РУШ») та інші.

Модератор та засновник Форуму «ДНІПРО» – Галина Потапчук.

В рамках Форуму «ДНІПРО» найкращі виробники представляють продукцію усіх категорій споживчих товарів. Компетентні представники компаній-виробників візьмуть участь у бізнес-переговорах з питань співпраці по постачанню товарів у торгові мережі України та світу.

В структурі Форуму: сесія з розвитку бізнесу та професійного топ-менеджера торгової галузі | спеціальні сесії «Експорт» (міжнародні ринки) і «Асортимент та споживач» (український рітейл) | В2В-переговори «закупник-постачальник» (приватні зустрічі між виробниками, дистрибуторами та мережами) | святковий вечір на березі Дніпра.

У форумі візьмуть участь провідні університети країни, найкращі ділові ЗМІ, асоціації, видавництва та інші структури, які сприяють розвитку торгового бізнесу в Україні та за її межами.

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.