В Могилянці відбудеться захід «Євреї і українці: співжиття впродовж тисячоліття»

22 вересня о 18:00 в Музеї НаУКМА (вул. Сковороди 2) відбудеться презентація книги Пола Роберта Маґочія та Йоханана Петровського-Штерна «Євреї і українці: співжиття впродовж тисячоліття» (Jews and Ukrainians: A Millennium of Co-Existence). Організатори: Українська асоціація юдаїки, магістерська програма з юдаїки в НаУКМА та Ініціатива «Українсько-єврейська зустріч» (Канада).

Українська асоціація юдаїки, магістерська програма з юдаїки в НаУКМА та Ініціатива «Українсько-єврейська зустріч» (Канада) запрошують на презентацію книги Пола Роберта Маґочія та Йоханана Петровського-Штерна «Євреї і українці: співжиття впродовж тисячоліття» (Jews and Ukrainians: A Millennium of Co-Existence).

Рядовий українець багато чого не знає про євреїв і навпаки. Наслідком цього є те, що представники обох народів бачать один одного через викривлену оптику, підкоряючись владі стереотипів. Пропонований у цій книжці погляд дозволяє побачити, що досвід перебування українців і євреїв на одній землі не лише розділяв їх, а й об’єднував. Автори порушують питання історії, економіки, традиційної культури, релігійного життя, мови, літератури, образотворчого мистецтва й архітектури, музики і театру. Вони зачіпають проблему життя осіб українського і єврейського походження, що походять із України, за її межами, а також ситуації в сучасній Україні. Ця багато ілюстрована книга стане в нагоді будь-кому, хто цікавиться історією України загалом і обох цих народів зокрема.

[wpdevart_like_box profile_id=”jeworg” connections=”show” width=”600″ height=”250″ header=”small” cover_photo=”show” locale=”en_US”]

Презентують книгу її співавтор Пол Роберт Маґочій, професор Торонтського університету, та видавець українського перекладу Валерій Падяк.

Модерує презентацію Віталій Черноіваненко, президент Української асоціації юдаїки, координатор магістерської програми з юдаїки в НаУКМА.

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.