Завершується конкурс на стажування в Єврейському університеті у Єрусалимі

студенти

Залишається кілька днів до завершення конкурсу на участь у стажуванні в Єврейському університеті в Єрусалимі для магістрантів, аспірантів / докторантів і викладачів Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Організатори: Магістерська програма НаУКМА з юдаїки та Міжнародний центр університетського викладання юдаїки ЄУ в Єрусалимі за підтримки Фонду «Надав», Вааду України та Української асоціації юдаїки.

Організатори надають усебічну консультаційну підтримку, покривають вартість стажування (включно з семінарами і зустрічами з науковцями), авіаквитків у обидва напрями в салонах економічного класу, проживання та харчування.

Літнє місячне стажування (23 липня — 20 серпня 2017 р.) надає можливості пошуку й роботи з джерелами та літературою для здійснення власного дослідження в галузі єврейських студій, а також отримання консультацій від ізраїльських вчених, які є фахівцями з відповідних дослідницьких тем.

Термін подання анкети і всіх матеріалів для участі в конкурсі – до 23:00 (київський час) 20 березня 2017 р.
Ознайомитися з детальними умовами стажування та вимогами до претендентів ви можете на сайті Української асоціації юдаїки:

http://uajs.org.ua/node/30⬅

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.