Мешканці Житомира та Бердичева отримають допомогу від ізраїльских та українських меценатів

Посол Ізраїлю в Україні та Почесний Консул Ізраїлю в Західному регіоні України відправили продуктові набори тим, що потребують допомоги.

В умовах тривалого карантину багатьом людям стало складно забезпечувати себе і свої сім’ї, адже стабільний дохід зберігся далеко не у всіх. Для того, щоб допомогти соціально незахищеним громадянам, Посольство Ізраїлю в Україні і Почесний Консул Держави Ізраїль в Західному регіоні України Олег Вишняков підготували найнеобхідніші продукти.

Жителям Житомира та Бердичева 26 травня відправлені 1200 кошиків з борошном, цукром, рисом, чаєм, маслом та іншими продуктами.
Влада цих міст почула слова подяки від Посла Ізраїлю в Україні Джоеля Ліона за допомогу в доставці продовольства і підтримці ізраїльської ініціативи.

Почесний консул Держави Ізраїль в Західному регіоні України Олег Вишняков сказав: “Ми пережили суворий карантин. Не без втрат. Думаю, одиниці змогли вести таке ж життя, як до пандемії. Не кажучи вже про тих, кого взагалі вона цього життя позбавила. Співчуваю всім українцям, які втратили своїх близьких”.

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.