Невідомі зламали Zoom-конференцію американської синагоги

Під час епідемії Covid-19 багато синагог проводять віртуальні богослужіння. Не виняток – громада Аллентауна, що в Пенсільванії, США. Служба, яку вів місцевий рабин, була “zoomбована” і перервана хакерами, які скандували антисемітські гасла.

Технічно це було зроблено так: невідомі підключилися до zoom-трансляції за посиланням, яке чомусь виявилася загальнодоступним, а адміністратор (рабин) їх пропустив в групу.

Близько 75 членів синагоги були зареєстровані в службі Zoom в п’ятницю ввечері, коли непрохані гості стали демонструвати зображення свастики і використовували хейт-спіч.

«Спочатку я подумав, що хтось забув вимкнути мікрофон», – сказав рабин Сет Філліпс. «Коли ж всі почули ненормативну лексику і антисемітські коментарі, ми зрозуміли, що це не випадковість».

Це тривало кілька хвилин, перш ніж співробітники синагоги відключили віртуальну службу.

Рабин Філліпс прокоментував, що цей інцидент переконав членів єврейської спільноти продовжити їх боротьбу з расовою ненавистю. Велика кількість членів громади брала участь в акції Black Lives Matter.

«Нам було дуже комфортно в Аллентауні. Євреї прийняті на всіх рівнях уряду і суспільства. Те, що ми втратили, це почуття, що наше становище в суспільстві – наш комфортний економічний статус і біла шкіра – позбавлять нас від ненависті. Ми продовжимо нашу роботу», – сказав Філліпс. «Ось як ми одужуємо. Ми не можемо закривати очі на те, що відбувається в Америці».

З п’ятниці лідери громади додали функції безпеки до свого облікового запису Zoom. Президент Keneseth Israel д-р Мелісса Хакім каже, що в ці вихідні безпечно пройшли і інші заходи, в тому числі віртуальна бар-міцва.

Що стосується зламу відеоконференції, поліція Аллентаун розслідує цей інцидент.

ПОРАДИ ДЛЯ безпечних ЗАСІДАНЬ У ZOOM

Щоб ваші зустрічі Zoom були в безпеці, слід:

  1. Включити функцію Zoom “Waiting Room”, щоб ви могли переглядати учасників, перш ніж прийняти їх.
  2. Використовувати пароль для участі у зборах.
  3. Важливо, щоб ваш ідентифікатор зустрічі був приватним, а не загальнодоступним; Попросіть учасників не ділитися посиланням у відкритих джерелах.
  4. Заблокувати зустріч, коли всі учасники приєдналися.
  5. Ознайомитися з тим, як відключити звук і / або видалити учасників.

За матеріалами www.wlvt.org.

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.