Номінант на Grammy Аві Авіталь виступить у Києві

Номінант на Grammy, ізраїльський віртуоз Аві Авіталь знову виступить з New Era Orchesrta на території заповіднику «Софія Київська» за підтримки Посольства Ізраїлю в Україні.

1 вересня в рамках фестивалю високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage 2021, оркестр покаже нову програму “Between Worlds” за участі Аві Авіталя (мандоліна) під керівництвом арт-директорки та диригентки Тетяни Калініченко

“Between Worlds” – спеціальна програма, яка дасть можливість українській публіці насолодитися найновішими інтерпретаціями шедеврів сучасності та бароко.

Поєднання світів, старого і нового, вічної класики та мистецтва нашого часу у виконанні першокласних музикантів – є основною темою концертної програми. Окрім творів Маре, Перселла та Вівальді, прозвучать твори одного із центральних музикантів ХХ століття – Яніса Ксенакіса, а також пре’мєрні виконання творів в Україні легенд сучасності –композиторів Джованні Солліми та Джонні Грінвуда. На заверешння концерту прозвучить секретний твір як унікальний подарунок публіці від музикантів.

Аві Авіталь – перший в історії мандолініст, номінований на Греммі у категорії «Найкращий соліст в інструментальній музиці», відомий у світі насамперед як блискучий інтерпретатор барокової музики. Видання “Gramophone” про нього пише, як про «музиканта, який не визнає меж, окрім тих, що окреслені гарним смаком, і своєю майстерністю здатен переконати слухачів йти за ним куди завгодно.”


Аві Авіталь славиться високою майстерністю гри на мандоліні та неймовірною віртуозністю. Пристрасний і “вибухово харизматичний” (“Нью-Йорк Таймс”) у живому виконанні, він став рушійною силою в популяризації мандоліни.

New Era Orchestra – один з найуспішніших незалежних оркестрів України, заснований у 2007 році. Це знаковий колектив, який є амбасадором України у європейському музичному просторі.
Одним з пріоритетних напрямків New Era Orchestra є розвиток міжнародного співробітництва. New Era Оrchestra протягом всього часу свого існування реалізовує проєкти світового рівня і формує імідж України у світі.

Співзасновницею, арт-директоркою та диригенткою оркестру є Тетяна Калініченко. Тетяна ініціювала концерти колективу із зірковими солістами світового рівня, зокрема: Джошуа Белл (скрипка, США), Сара Чанг (скрипка, США), Крістоф Зітцен (перкуссія, Австрія), Моріс Штегер (блокфлейта, Швейцарія), Аві Авіталь (мандоліна, Ізраїль) та ін. Більшість із цих музикантів виступали в Україні, або ж з українськими колективами вперше.

Також New Era Orchestra першим в Україні виконав прем’єри творів топових композиторів сучасності: Джона Адамса (США), Філіпа Гласса (США), Майкла Наймана, Джона Тавенера, Макса Ріхтера (Великобританія), Авнера Дормана (Ізраїль), Янніса Ксенакіса (Греція), Такаші Йошимацу (Японія), Артура Маскатса (Латвія) та ін.

Водночас оркестр активно промотує найкращих українських солістів нової генерації. NEO розширює рамки неможливого, змінюючи формати, переосмислює можливості музику та формує новий шлях на сцені академізму. Саме тому кожен концерт оркестру стає епіцентром творчого вибуху.

Про Bouquet Kyiv Stage:

Фестиваль Високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage започаткований у 2018 році у Києві. Традиційно він проходить в останні дні літа в заповіднику «Софія Київська».

Захід поєднує музику, візуальне мистецтво, кіно, театр, літературу, балет і фешн. Щороку понад третину програми складають закордонні учасники.

Засновники фестивалю позиціонують його як подарунок місту, тому вхід на всі події є вільним за наявності вхідного квитка на територію заповідника. 

Організатори фестивалю Bouquet Kyiv Stage 2021 – культурний центр “Дом Майстер Клас” та Національний заповідник “Софія Київська”. Фестиваль організований за підтримки Українського Культурного Фонду, КМДА,  Державного агенства України з питань кіно. Іноземних посольств в Україні- Ізраілю, Норвегії, Італіі та Польского інституту

Більше про програму:

https://bouquetstage.com

https://www.facebook.com/bouquetstage

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.