У Києві пройде Всеукраїнський саміт єврейської молоді

Всеукраїнський Саміт Єврейської Молоді

Всеукраїнський саміт єврейської молоді відбудеться 20-го серпня в Києві. До участі запрошуються представники всіх єврейських громад та організацій, а також усі зацікавлені віком від 18 до 35 років. Делегатам пропонується можливість бути обраними до керівництва Спілки.
Для участі у Форумі обов’язковою є реєстрація за формою www.bit.ly/UUJSForum.

Для участі у виборах додатково до реєстрації необхідно надіслати резюме до 6го серпня 2017 включно. Після завершення строку реєстрації, учасникам надійде лист-підтверждення.

Більш детальну інформацію про можливості можна отримати шляхом відправлення запиту на ukrainianujs@gmail.com

Серед доповідей:

Йосиф Зісельс розкаже про роль громадянського суспільства.

Йосиф Зісельс – легендарна особистість. Громадський діяч України, член наглядової ради Української Гельсінської спілки з прав людини. У радянські роки – учасник дисидентського і правозахисного руху у СРСР, член Української Гельсінкської групи (УГГ), співробітник Робочої комісії розслідування використання психіатрії в політичних цілях, активіст єврейського національного руху. На сьогоднішній день Йосип є со-президентом Асоціації єврейських організацій і громад (ВААД) України, виконавчим віце-президентом Конгресу національних громад України, членом Виконкому Євроазіатського єврейського конгресу.

Дмитро Розенфельд поговорить про виклики, які необхідно долати у недалекому майбутньому і розкриє декілька секретів про те, як завжди бути на висоті.

Дмитро Розенфельд – один з кращих маркетологів України, висококласний спеціаліст із створення презентацій, визнаний майстер публічних виступів.
Почав свою маркетингову діяльність у 1998 році на телеканалі СТБ, створивши і очоливши службу маркетингу і аналітики. У 2000 році під його керівництвом була заснована перша в Україні освітня програма «Економіка і маркетинг» комерційного телебачення. У 2006 році Дмитро обійняв посаду віце-президента з маркетингу Національної Телекомпанії України.
З 2010 року він веде маркетингові проекти для компаній з різноманітних галузей українського бізнесу. В 2013 році заснував закрите агентство ROZENFELDOFFICE, що спеціалізується на Intelligent marketing і продажах на складних конкурентних ринках.
У 2014 році відкрив бюро Rozenfeld Intelligent Presentations, яке займається розробкою та підготовкою презентацій.

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.