У Києві відбудеться Марш Пам’яті жертв Бабиного Яру

29 вересня 2020 року в Києві відбудеться п’ятий щорічний МАРШ ПАМ’ЯТІ для вшанування жертв трагедії єврейського народу.

У 1941 році усього за два дні 29-30 вересня понад 33 тисячі євреїв було розстріляно нацистами в Бабиному Яру. Масові вбивства тут тривали до визволення Києва — усього загинуло понад 120 тисяч чоловіків, жінок та дітей.

Учасники збираються у вівторок 29 вересня 2020 року о 16:00 на площі перед кінотеатром «Київська Русь». Звідти колоною йдуть до меморіалу «Бабин Яр» (Менора), аби вшанувати пам’ять загиблих та нагадати світові про те, що подібне не повинно повторюватися.

МАРШ ПАМ’ЯТІ — це особиста ініціатива однієї людини, яка виросла в масовий соціальний проект. Організатори — німецький бізнесмен, громадський діяч та поет Євген Городецький й активіст Дмитро Юрінов.

У 2019 році до ходи приєдналося понад 600 осіб: мешканці Києва, Житомира, Одеси, Чернігова, Білої Церкви, інших міст України, представники інших народів України та інших країн, співробітники дипломатичних установ, представники єврейських громад України та миру, працівники Меморіального Центру Голокосту «Бабин Яр», учні єврейських і німецької шкіл, українські та міжнародні медіа.

Зі слів організаторів: «Ми робимо це для тих, кого вже немає, для тих, хто ще не народився. Заради наших нащадків ми збираємося і зберігаємо пам’ять про цю трагедію. Трагедія Бабиного Яру — частина пам’яті України та людства. Щороку ми йдемо тією ж дорогою, якою пройшли вони. Вони йшли на смерть, ми — щоб наповнити майбутні покоління розумінням цінності кожного життя».

Дата: 29 вересня 2020 року

Час: 16:00

Місце зустрічі: на площі перед кінотеатром «Київська Русь» за адресою вул. Січових Стрільців, 93

Сторінка події: https://www.facebook.com/events/536012870559369/

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.