«Єрусалим Квартет» виступить у Національної філармонії України

Ерусалим квартет

Вперше в Україні виступить один з найвідоміших струнних квартетів світу. «Єрусалим Квартет» існує з 1993 року. Його перший склад – Олександр Павловский (скрипка), Сергій Бресслер (скрипка), Аміхай Гросс (альт) і Кирило Злотников (віолончель). Музиканти почали грати разом, ще будучи студентами Ієрусалимської музичної академії, разом ставали переможцями міжнародних конкурсів. Одночасно кожен артист розвивав також і свою власну сольну кар’єру. Пізніше Гросса в квартеті змінив альтист Орі Кам. Саме в такому складі колектив виступить у Києві.

“Єрусалим квартет” регулярно й з великим успіхом виступає в найпрестижніших концертних залах світу. В цьому переліку – цюріхський Тонхалле, мюнхенський Геркулес-зал, лондонський Вігмор-холл, паризький Плейель та ін. Особливою популярністю група користується в США (тут народився Орі Кам, сім’я якого згодом переїхала до Ізраїлю).

В Києві колектив виконає твори Моцарта, Бетховена і Бели Бартока.

Протягом багатьох років ми чекали на цей концерт. Надзвичайно складно було визначитись з датою виступу, оскільки Єрусалим Квартет має дуже щільний графік концертів.

Дирекція Колонного залу ім.М.Лисенка Національної філармонії України пишається тим, що має можливість представити українській публіці таких вишуканих виконавців у цьому дійсно елітарному концерті.

Національна філармонія Україна щиро дякує Посольству Держави Ізраїль в Україні за підтримку цього чудового заходу, яскравої події у культурному житті нашої країни.

 

ЄРУСАЛИМ КВАРТЕТ (Ізраїль), лауреати міжнародних конкурсів

ОЛЕКСАНДР ПАВЛОВСЬКИЙ (скрипка)
СЕРГІЙ БРЕСЛЕР (скрипка),
ОРІ КАМ (альт),
КИРИЛО ЗЛОТНИКОВ (віолончель)

 

Програма:

В. А. Моцарт – Струнний квартет сі-бемоль мажор («Мисливський»), К. 458,
Б. Барток – Струнний квартет № 1, тв. 7, Л. Бетховен – Струнний квартет фа мажор, тв.13.

Вартість квитків – 70-350 грн.

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.