Юристи з Брукліна звинувачуються в підпалі автомобіля NYPD

Двоє бруклинских юристів, в тому числі корпоративний юрист, випускник університету, що входить в Лігу плюща, отримали звинувачення в тому, що вони кинули коктейль Молотова в машину поліції Нью-Йорка. Інцидент відбувся рано вранці в суботу під час акції протесту проти вбивства Джорджа Флойда поліцейським.

32-річний Колінфорд Маттіс, корпоративний юрист, був звинувачений разом з колегою, адвокатом Урою Рахман в спробі нападу на порожній поліцейський автомобіль, припаркований біля будинку в Форт-Грін.

Керуючий будівлі, в якому проживала Рахман, назвав її «ангелом», який нещодавно втратив роботу.

“Я не можу в це повірити. Я приголомшений», – сказав Джордж Ролі, керуючий будинком в Бей Рідж. “Ця дитина? Вона ангел».

Влада каже, що 31-річна Рахман кинула пляшку з бензином через розбите вікно в поліцейський автомобіль незадовго до 1 години ночі в суботу. Рахман застрибнула в фургон, яким керував Меттіс, і вони зникли, стверджують судові документи.

«Жодна розумна людина ніколи не може повірити, що жбурляти бомби в поліцейських і транспортні засоби виправдано», – сказав прокурор США в Брукліні Річард Донохью.

За словами влади, ні Рахман, ні Маттіс не мали проблем із законом раніше. Вони будуть притягнуті до суду в понеділок.

www.nydailynews.com

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.