Відбудеться шостий щорічний МАРШ ПАМ’ЯТІ

марш пам'яті

3 жовтня 2021 року в Києві відбудеться шостий щорічний МАРШ ПАМ’ЯТІ для вшанування  жертв трагедії Бабиного Яру.  

Минуло 80 років з початку найбільшого розстрілу в історії людства. У 1941 році усього за два  дні, 29-30 вересня, понад 33 тисячі киян, більшість серед яких були євреями, було розстріляно  нацистами в Бабиному Яру. Масові вбивства тут тривали до визволення Києва — усього  загинуло понад 120 тисяч чоловіків, жінок та дітей. 

Учасники Маршу Пам’яті збираються у неділю 3 жовтня 2021 року о 12:00 на площі перед  кінотеатром «Київська Русь» та колоною йдуть до Бабиного Яру, аби вшанувати пам’ять  загиблих та нагадати світові про те, що подібне не повинно повторюватися. 

МАРШ ПАМ’ЯТІ — це особиста ініціатива, яка виросла в масовий соціальний проект.  Організатори Маршу — німецький бізнесмен, поет та громадський діяч Євген Городецький та активіст Дмитро Юрінов. 

Участники Маршу Пам’яті минулих років — це мешканці Києва, Житомира, Одеси, Чернігова,  Білої Церкви, Дніпра, Харкова та інших міст України, представники інших народів України та  інших країн, співробітники дипломатичних установ, представники єврейських громад України  та світу, працівники Меморіального Центру Голокосту «Бабин Яр», учні українських,  єврейських і німецьких шкіл, українські та міжнародні медіа. 

В 2021 році організатори очікують на участь біля 700 людей, серед яких також будуть діти — учні єврейських шкіл Білої Церкви, Миргорода, Житомира, Запоріжжя, Винниці та Києва. 

ПРОГРАМА МАРШУ 3 жовтня 2021 року

12:00 — учасники Маршу збираються на площі біля кінотеатру «Київська Русь» за адресою вул.  Січових Стрільців, 93 

12:15 — організатори Маршу проводять брифінг учасників щодо маршруту та правил  поведінки підчас ходи 

12:20 — учасники Маршу колоною йдуть до пам’ятника «Менора» у Бабиному Яру (маршрут  ходи той самий, яким йшли кияни у 1941-му році) 

13:30 — у Бабиному Яру запрошений організаторами рабин читає поминальну молитву

13:45 — Марш закінчується.

Leave a Comment

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.