У США сімох чоловіків заарештували за хуліганство і нацизм

4 липня поліція міста Лінкольн (США) заарештувала сім чоловік з округу Кларк за заворушення, запуск заборонених феєрверків і расові образи на адресу афроамериканської сім’ї.

Близько 21:30 офіцери були відправлені в готель Inn at Spanish Head, на березі океану, коли поліція отримала сигнал про правопорушення. Перші офіцери прибули на пляж ATV і були оточені «десятком осіб, які почали насміхатися і оскаржувати дії», повідомила поліція.

Надійшло підкріплення, яке дізналося, що ця ж група людей знущалася з афроамериканської сім’ї, яка зупинилася в готелі, і використовувала нацистські вітання в їх відношенні. Офіцери встали між молодиками та сім’єю, що дозволило сім’ї повернутися в свою кімнату.

Відвідувачі готелю також бачили, як люди в групі запускали великий повітряний феєрверк, що заборонено законом штату.

Ось імена і прізвища американських нацистів: Геннадій Качанков, 30 років; Антолій Качанков, 28 років; Андрій Зайцев, 28 років; Олег Саранчук, 45 років; Руслан Ткаченко, 22 роки; і Юрій Качанков, 30 років. Ще один чоловік, який відмовився назвати ім’я і не мав посвідчення особи, також був заарештований.

Всі звинувачуються в заворушеннях, хуліганстві, переслідуванні за національною ознакою, володінні незаконними феєрверками і образах. Юрій Качанков також має відповісти перед судом за опір при арешті.

За матеріалами koin.com

Leave a Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.